E3D Hemera Direct Kit - 1.75mm

Spolehlivý extruder s přímým pohonem pro filament 1,75 mm

Vyprodáno.Tento produkt již není v našem obchodě nabízen.

Informace a technické údaje o produktu

Popis

Hemera E3D - dříve Hermes - je nejlepší extruzní systém, jaký kdy společnost E3D vyrobila. Kombinuje přední V6 hotend s úplně novým pohonem filamentu a vytváří citlivý systém přímého vytlačování, který nabízí bezkonkurenční výkon s flexibilními filamenty.

Duální pohon

U E3D Hemera se společnost E3D rozhodla pro uspořádání s dvojitým pohonem z tvrzené nerezové oceli, které nabízí obrovskou přilnavost ve srovnání se systémy s jedním pohonem. Hřídel sekundárního převodu je na pohyblivém, odpruženém volnoběžném kole, které umožňuje uživateli nastavit napětí filamentu.

Kompaktní, integrovaný systém

E3D Hemera je systém komponentů, které spolu hladce spolupracují jako jeden kompaktní produkt. Má vlastní motor založený na NEMA17 a také svůj vlastní design čelní desky, který umožňuje pohodlnější použití pro uživatele, např. k montáži slotů a vytvoření velmi kompaktního systému.

Vytlačování filamentu jako žádný jiný extruder
Hemera vytlačuje filamenty tak jako žádný jiný vytlačovací systém. Pouze při tisku ultra-flexibilních materiálů můžete zažít plný výkon a spolehlivost při manipulaci s filamenty. Tento mimořádný systém má také významný dopad na tisk tuhých a polotuhých materiálů, jako je PLA nebo nylon.

Montáž

Hemera nabízí praktické T-sloty pro snadnou montáž na tiskárnu a prostor pro další příslušenství, ventilátory součástí a sondy pro vyrovnávání podložky.

Unikátní chladič

Konstrukce chladiče Hemera zajišťuje, že proudění vzduchu směřuje nahoru a pryč jak z hotendu, tak z vyhřívané podložky, čímž se snižuje riziko deformace a nerovnoměrného napětí v tištěné části.

Design zaměřený na uživatele

Interakce s produktem Hemera se uskutečňuje zeshora. Za účelem nastavení napětí filamentu uživatel jednoduše otočí vroubkovaným šroubem a mechanismem vačkového posuvu s upínací maticí stlačí pružinu a zatáhne napínací kladku. Napnutí filamentu se zvýší otáčením ve směru hodinových ručiček a sníží se otáčením proti směru hodinových ručiček. Velmi snadné!

Pokud potřebujete produkt rozebrat, můžete snadno přistupovat k vnitřním mechanismům odstraněním ventilátoru a povolením dvou šroubů na čelní desce. Úplný přístup umožňuje čištění a výměnu součástí, i když je vložen filament. Když odstraníte přední panel, filament, napínací kladka a pružina se stanou úhlednou jednotkou.

Další informace

Kompatibilní pouze s filamentem o průměru 1,75 mm.

Před nákupem zkontrolujte síťové napětí vaší 3D tiskárny.

o E3D
Příslušenství
Náhradní díly
Videa k produktu:

Recenze našich zákazníků a zákaznic

2 hodnocení je, pro produkt E3D Hemera Direct Kit - 1.75mm, k dispozici v jazyce čeština

40 hodnocení v jiných jazycích

4,8 z 5 hvězdiček
5 hvězdiček
53 (82%)
4 hvězdičky
8 (12%)
3 hvězdičky
2 (3%)
2 hvězdičky
0 (0%)
1 hvězdička
1 (1%)

64 hodnocení
2 hodnocení (čeština)
40 hodnocení v jiných jazycích

Podobné výrobky:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Zákazníci si také koupili

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder