AnkerMake M5

Výkonná vysokorychlostní tiskárna s integrovaným systémem rozpoznávání AI

17.484,70 Kč 20.646,10 Kč -15%

(včetně 21% DPH - plus náklady na dopravu)

Obsah: 1 ks

Doručení do čtvrtek, 01. června, pokud objednáte do úterý do 08:15 .

skladem

Doprava zdarma do země Česká republika.
Informace k přepravě a vrácení zboží

Vlastnosti

 • Standardní rychlost: 250 mm/s
 • Rychlost v rychlém režimu: 500 mm/s
 • Přesnost detailů 0,1 mm
 • S výkonnými procesory
 • S nově vyvinutým Ultra Direct extruderem
 • Magnetická PEI tisková podložka
 • Automatické vyrovnávání 7x7
 • Barevný dotykový LCD displej
 • S neuvěřitelnými funkcemi

Hledáte k tomuto produktu vhodné náhradní díly?

Produkt č. AN-V81112C1, Obsah: 1 ks, EAN: 194644106935

Informace a technické údaje o produktu

 • Produkt č. AN-V81112C1
 • Výrobce č. V81112C1
 • Značka (výrobce): AnkerMake
 • Obsah: 1 ks
 • Typ výrobku: 3D tiskárna
 • Tvar trysky: Sonstige
 • Montáž: sada
 • Displej tiskárny: dotykový displej
 • Podporované operační systémy: Windows (7 +), Mac OS X (10.7 +)
 • Typ extruderu: přímý
 • Rozhraní: WIFI - WLAN, USB-C připojení
 • Podporované formáty (Slicer): STL, OBJ
 • Tiskový prostor [DxŠxV]: 235 x 235 x 250 mm
Popis

Tiskárna M5 od AnkerMake dělá velký krok vpřed v rozmanitém světě 3D tisku! Vyšší rychlost a přesnost, prvotřídní kvalita a integrovaný systém rozpoznávání AI jsou jen některá z klíčových slov, kterými lze tuto neuvěřitelně inteligentní tiskárnu popsat!

Integrovaný tlakový odlitek z hliníkové slitiny

Tiskárna M5 se vyznačuje jednoduchým, moderním, a přitom velmi stabilním designem s vynikajícími funkcemi a vysokou rozpoznávací hodnotou. Integrovaná konstrukce je vyrobena z tlakově lité hliníkové slitiny s elegantním vzhledem. Osa Z má větší průřez, což na jedné straně zvyšuje hmotnost základny a na druhé straně snižuje těžiště celé 3D tiskárny. Taková konstrukce zajišťuje nejen stabilitu při vysokých rychlostech, ale také snižuje chyby při instalaci a zvyšuje přesnost tisku.

Jednoduchá konstrukce osy Z eliminuje změť kabelů.

Velký tiskový prostor

S tiskovým prostorem 235 x 235 x 250 mm umožňuje model M5 tisknout velké modely.

Vysokorychlostní tiskárna zkracuje dobu tisku celkem o 80 %

AnkerMake M5 pracuje standardní rychlostí tisku 250 mm/s, čímž zkracuje dobu tisku o 69 % ve srovnání s jinými tiskárnami. Tiskárna umožňuje vynikající zrychlení až na 2 500 mm/s².

Model M5 je vybaven technologií PowerBoost™️, která optimalizuje energii pomocí přenosového systému osy Y a zajišťuje neuvěřitelnou přesnost při mimořádně vysokých rychlostech. Díky rychlostní aktualizaci PowerBoost™ 2.0 se nyní doba tisku zkrátila celkem o 80 % - tiskárna tak může pracovat neuvěřitelnou rychlostí 500 mm/s ve vysokorychlostním režimu a se zrychlením 5000 mm/s!*.

Díky výkonnému krokovému motoru, hnacímu hřídeli s dvojitým řemenem a stabilizovanému algoritmu pohybu jsou zaručeny i další výkonnostní vlastnosti přispívající k rychlému tisku.

*Pro více informací o aktualizaci rychlosti a dalších aktualizacích AnkerMake M5 klikněte zde.

Přesnost detailu 0,1 mm

Pokud jde o kvalitu, M5 nedělá žádné kompromisy! I při pětinásobné rychlosti vytváří nádherně hladké povrchy.

Nově vyvinutý Ultra Direct Extruder pro vynikající přesnost a detailnost

Pro zajištění vysokorychlostního tisku je extruder M5 vybaven vícestupňovým převodovým systémem a využívá převodový poměr 9,37 s točivým momentem 0,8 Nm. V důsledku silného točivého momentu je vyvíjen tlak na tavicí komoru, čímž dochází k urychlení extruze.

Rozšířen byl také topný blok extruderu - o výkonu 60 W zvyšuje teplotu trysky velmi rychle až na 200 °C, tedy 1,5krát rychleji než u běžných 3D tiskáren. Díky tomu se při vysokých rychlostech 250 mm/s filament bez problémů odvíjí.

Nový extruzní systém má také větší objem vzduchu. Duální chladicí systém totiž využívá dvojici ventilátorů, které při maximální rychlosti vytlačují 1,3krát více vzduchu než jiné běžné tiskárny. To nejen zabraňuje stringingu, ale také zajišťuje rychlé ochlazení vytištěného modelu.

Výkonné procesory

M5 je neuvěřitelně výkonná: tiskárna má dva heterogenní tříjádrové procesory (1,2 GHz x2 + 240 MHz):

 • XBurst CPU pro inteligentní tisk;
 • Marlin CPU pro běžné zpracování.

Procesory se specializují také na rozpoznávání obrazu (VPU, ISPx2, CIM) a jsou navrženy pro Artificial Intelligence of Thing (AloT).

Automatické vyrovnávání 7x7

Inteligentní algoritmy automaticky vypočítávají virtuální výškovou mapu.

Magnetická PEI tisková deska odolná vůči poškrábání

Tisková deska modelu M5 je díky svému PEI povlaku odolná vůči poškrábání. Díky magnetické základně můžete desku snadno odejmout a vytištěné modely odebrat po jejich vychladnutí - k tomu stačí pružnou desku pouze mírně ohnout. Po odebrání modelu lze desku snadno vrátit zpět na své místo.

4,3" barevný dotykový displej

Barevný dotykový displej s úhlopříčkou 4,3 palce se velmi snadno používá. Uživatelsky přívětivý dotykový LCD displej lze přepnout i do nočního režimu.

Užitečné nástroje pro bezproblémový tisk

► Systém rozpoznávání AI: ještě než začnete tisknout, analyzuje 3D data Vašeho modelu aplikace AnkerMake Slicer. Systém rozpoznávání AI průběžně kontroluje celý proces tisku.

Detekce chyb: v případě zjištění chyb se zobrazí chybové hlášení.

Obnovení při výpadku napájení: v případě výpadku napájení se průběh tisku uloží a po obnovení se v něm pokračuje. Stačí tiskárnu odpojit, znovu připojit ke zdroji napájení a je hotovo!

Živé monitorování prostřednictvím aplikace AnkerMake: nepřetržitě a v reálném čase. Díky adaptivnímu algoritmu detekce světla je to možné i ve tmě.

Sdílejte časosběrná videa na sociálních sítích se svými přáteli!

Tiskněte odkudkoliv: ať už prostřednictvím aplikace AnkerMake ve smartphonu nebo tabletu či v aplikaci AnkerMake Slicer v počítači můžete kdekoli snadno nastavit nebo změnit parametry. Dokonce funguje i s Alexou!

Upozornění na stav tisku: informace o stavu tisku můžete získat různými způsoby - např. prostřednictvím LED indikátoru na vzdálenost 10 metrů, zvukovým signálem nebo oznámením v aplikaci. Jednodušší už to být nemůže!

Integrovaná HD-Smart Cam

Integrovaná kamera má rozlišení Full HD 1080 pixelů. Umožňuje sledování v reálném čase s rozlišením až 720 pixelů a časosběrné video s rozlišením 1080 pixelů.

Jednoduché sestavení

Na sestavení tiskárny M5 nemusíte být inženýr ani kouzelník. Stačí pouhých 15 minut na to, abyste vyjmuli příslušenství, utáhli šrouby na spodní straně a mohli začít!


Tip: Věděli jste, že zakoupením zařízení M5 od společnosti AnkerMake uděláte také něco pozitivního pro životní prostředí? Díky snížení rychlosti tisku o 70 % klesne její spotřeba energie o neuvěřitelných 59 %!

Videa k produktu:

Otázky a odpovědi k tématu AnkerMake M5

Získejte konkrétní odpovědi zákazníků a zákaznic, kteří si tento produkt zakoupili.

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro AnkerMake M5 (čeština)

5,0 z 5 hvězdiček
5 hvězdiček
1 (100%)
4 hvězdičky
0 (0%)
3 hvězdičky
0 (0%)
2 hvězdičky
0 (0%)
1 hvězdička
0 (0%)

1 hodnocení

Podobné výrobky: