Naše společnost Niceshops


Kdo jsme

Tento internetový obchod je součástí skupiny Niceshops. Nicehops je rakouská společnost, která se specializuje na vývoj online obchodů v různých produktových segmentech zastoupených na několika evropských trzích.

Naše obchody navštěvuje měsíčně téměř milion lidí a generujeme více než 25 000 objednávek měsíčně. Zásilky jsou baleny v našem logistickém centru v jihovýchodním Rakousku a jsou expedovány do celého světa.

Všechny naše webové stránky mají několik společných vlastností:

 • pečlivě vybraná nabídka z příslušné oblasti,
 • vynikající poměr cena/výkon,
 • perfektní, nejrychlejší možný proces dodání a nákupu,
 • bezproblémová záruka a právo na výměnu zboží,
 • přátelský a kompetentní zákaznický servis,
 • spousta stálých zákazníků, kteří se svou zpětnou vazbou podílejí na neustálém rozvoji našich online obchodů.

Hlavními pilířy naší firemní kultury jsou udržitelnost a ochrana životního prostředí.

Udržitelnost byla hlavním cílem při plánování našeho nového logistického centra a byla integrována do různých oblastí výstavby. Chtěli jsme jít příkladem z hlediska životního prostředí, a proto jsme vynaložili velké výdaje a úsilí, abychom dosáhli stanovených cílů. Nejdůležitějšími faktory udržitelnosti při výstavbě logistického centra byly:

 • Dřevo - při výstavbě hrála zásadní roli přírodně obnovitelná surovina. V celé budově bylo použito celkem 680 m³ dřeva. Každý krychlový metr dřeva obsahuje jednu tunu CO2 - mohlo by tedy dojít k vázání cca 680 tun CO2. Pro srovnání, pouze jedna tuna CO2 odpovídá jízdě autem do vzdálenosti 4900 kilometrů. To je cesta do Moskvy a zpět!
 • Izolace - správná izolace byla pro nás také velmi důležitá, abychom ušetřili co nejvíce energie. Izolační hodnota střechy je cca 0,18 W/m2K, což je velmi dobrá hodnota. Izolace stěn je 16 cm, což odpovídá izolaci rodinného domu!
 • Vytápění a chlazení - přibližně kilometr od našeho nového logistického centra se nachází zařízení na výrobu bioplynu, které má také vybavení na spalování biomasy.
  Když jsme zjistili, že odpadní teplo z bioplynové stanice je skutečně využíváno pouze v zimě, a tudíž je v léte naproto zbytečně odváděno, místo konvenčního chladiče jsme nainstalovali absorpční chladič. Absorpční chladič sice stojí třikrát více, ale ušetří neuvěřitelné množství energie. Abychom využili nevyužité odpadní teplo za účelem generování chladu a nevyužitý potenciál již existujícího tepla, obnovitelné zdroje energie pro nás měly velký smysl.
  Připojením k bioplynové stanici a využitím odpadního tepla ušetříme výkon 600 kW pro vytápění a 550 kW pro chlazení. Pro srovnání: pokud bychom používali jedno ze dvou zařízení 8 hodin denně po dobu 180 dní v roce, spotřebovali bychom v průměru kolem 1 680 kWh za rok. S tímto množstvím energie můžete nepřetržitě sledovat televizi téměř 3,5 roku (na průměrně velké televizi)!
 • Zařízení - nakupujeme chladicí zařízení podle nejvyšší energetické účinnosti a při nákupu počítačového hardwaru věnujeme menší pozornost výkonu a zaměřujeme se na ekonomické využití energie.
 • Výplň obalů - při přepravě našich zásilek věnujeme pozornost také udržitelnosti. Z tohoto důvodu jsme všude, kde to bylo možné, změnili výplňový materiál našich obalů na kompostovatelný materiál. 95% našich obalů je nyní naplněno roložitelnými pilinami.

Udržitelnost začíná také u nás samotných, proto dbáme na následující věci:

 • Je pro nás důležité, aby ochrana životního prostředí začala osobně u každého zaměstnance. Ujišťujeme se proto, že jsou všechna zařízení vypnuta mimo provozní dobu. Dbáme také na správné třídění odpadu.
 • Dodavatelé - S našimi dodavateli vždy podrobně zkoumáme udržitelnost, výrobní metody a filozofii. Jedině tak vám můžeme zajistit ty nejlepší produkty a nejlepší výrobní standardy. Pochybné výrobky jsou vyřazeny z nabídky nebo nejsou vůbec zahrnuty.

Máme pouze jednu planetu, proto udržitelnost a ochrana životního prostředí tvoří ústřední pilíře filozofie naší společnosti. Náš tým se aktivně snaží zachovat její krásu a rozmanitost.

Ecco Verde

Ecco Verde - Obchod s přírodní kosmetikou

V Ecco Verde najdete rozsáhlý výběr přírodních kosmetických produktů od mezinárodních výrobců. Od krémů na ruce, šamponů a výrobků pro osobní péči až po široký výběr minerálních make-upů - na Ecco Verde najdete vše, po čem vaše srdce touží!

Zde můžete nakupovat kvalitní přírodní kosmetiku: Ecco Verde Německo | Ecco Verde Rakousko

VitalAbo

VitalAbo - Wellness obchod

VitalAbo nabízí pestrou škálu produktů od známých výrobců v oblasti doplňků stravy, sportovní výživy a vědomé výživy k nákupu online - za rozumnou cenu a s kompetentním poradenstvím specializovaného týmu!

Doplňky stravy a sportovní výživa: VitalAbo Německo | VitalAbo Rakousko

EquusVitalis - Doplňkové krmivo pro koně

Na EquusVitalis získáte velký výběr základních potravin, minerálů, specialit a produktů péče o koně online. Mezi známé značky, které v našem obchodě najdete, patří lídři trhu St. Hippolyt, Eggersmann, Stiefel, Nösenberger, Lexa a Gladiator Plus, stejně jako naše vysoce kvalitní značka EquusVitalis.

Vysoce kvalitní krmivo pro koně a další: EquusVitalis Německo | EquusVitalis Rakousko

Genuss Region Shop

Genuss Region - Rakouská kuchyně

GENUSS REGION ÖSTERREICH je registrovaná ochranná známka společnosti Agrarmarkt Austria Marketing GmbH a federálního ministerstva. Zviditelňuje regionální zemědělské produkty a speciality. Silnou stránkou Rakouska jsou charakteristické kulturní krajiny a kulinářské speciality, které produkuje. Typické regionální jídlo znamená nejen potěšení, ale také identitu a sounáležitost.

To nejlepší z Rakouska dodané k vašim dveřím: Genuss Region Shop Österreich

Bloomling

Bloomling - Očaruje vaší zahradu

Očarujte svou zahradu nebo balkon produkty od Bloomling. Takový výběr nenajdete v téměř žádném zahradnictví. Můžete si vybrat mezi různými typy a odrůdami celé škály rostlin a nechat si je doručit až ke dveřím spolu s nezbytnou zeminou.

Kvalitní semena a doplňky pro zahradu: Bloomling Německo | Bloomling Rakousko

Ayurveda101 - Pro ájurvédský životní styl

Ayurveda101 vám nabízí vybrané ájurvédské potraviny, doplňky výživy a produkty pro péči o tělo, masáže a wellness. Při výběru našeho jídla se ujišťujeme, že do našeho sortimentu zařazujeme pouze ty nejkvalitnější přírodní potraviny, zejména značky bio. Všechny produkty jsou bez chemických přísad a umělých příchutí.

Vše o Ayurvedě: Ayurveda101 Německo | Ayurveda101 Rakousko

Lederhose

Lederhose - Tradiční oděv

Dodáváme tradiční oděvy do celého světa. Zaměřili jsme se na mezinárodní lodní dopravu, abyste mohli jódlovat i v nejvzdálenějším rohu naší planety. Lederhose.com je adresa pro skvělé tradiční Lederhosen, tradiční doplňky a neobvyklé nápady, které je jinak obtížné najít.

K tradičním produktům: Lederhose.com

Interismo

Interismo - Vysoce kvalitní bytové doplňky

Váš internetový obchod pro bytové doplňky. Na těchto stránkách najdete vše, co vaše srdce touží ozdobit. Vysoce kvalitní bytové doplňky od nejznámějších výrobců pro váš individuální domácí dekor.

Život se stylem: Interismo Německo | Interismo Rakousko

Pools.shop

pools.shop - Vše co souvisí s bazény

Vše co souvisí s bazény - ať už je to kompletní sada nebo správné příslušenství - najdete na pool.shop. Skvělé bazény pro zábavu při koupání a hodně k tématu údržba bazénu.

Zábava pro každého: pools.shop

Piccantino - Delikatesy pro požitkáře

V Piccantino najdete to nejlepší koření a byliny od předních světových výrobců. Široký sortiment zahrnuje pesta, chutney, oleje a octy, jednotlivé byliny a koření, nebo jejich chutné směsi.

Vynikající koření, bylinky a další naleznete v obchodech Piccantino Německo | Piccantino Rakousko