E3D Měděná potahovaná tryska SuperVolcano - 3,00 mm

Tryska SuperVolcano pro teploty nad 500 ° C a vlákno 3,00 mm

Vyprodáno.Tento produkt již není v našem obchodě nabízen.

Informace a technické údaje o produktu

Popis

Měděné potahované trysky SuperVolcano

Tyto trysky jsou navrženy pro maximální výkon při vysokých teplotách. Vyrobené ze speciální vysokoteplotní slitiny mědi s bodem měknutí nad 500 °C a výrazně zvýšenou tepelnou vodivostí, jsou tyto měděné trysky ideální pro vysokoteplotní aplikace a perfektně fungují s běžnými filamenty, jako jsou PLA, ABS a mnoho dalších.

Kromě vysokoteplotního výkonu mají tyto trysky pokrokový povlak na bázi niklu, který výrazně snižuje přilnavost plastu k trysce. To je skvělé pro každodenní filamenty, které udržují trysky čisté a lesklé, ale je to důležité zejména při teplotách nad 300 °C, kde nelze použít silikonový návlek.

Měď má více než trojnásobek tepelné vodivosti mosazi a použitá slitina mědi byla vytvrzena a upravena, aby se snížila oxidace mědi při vysokých teplotách. Vyšší tepelná vodivost také mírně prodlužuje dobu zahřívání a umožňuje přesnější regulaci teploty. Tato slitina mědi je velmi odolná vůči teplotám a začíná měknout nebo žhnout až při teplotách nad 500 °C. Díky tomu jsou ideální pro vysokoteplotní tisk, který jiné trysky nezvládnou.

Trysky SuperVolcano

Trysky SuperVolcano jsou superrychlé trysky pro použití s blokem SuperVolcano a Volcano-Packs pro tisk extrémně vysokých vrstev při extrémně vysokých rychlostech toku. Trysky SuperVolcano mají ještě delší vyhřívané tavicí zóny pro dosažení maximální rychlosti tavení. Vnitřní geometrie byla pečlivě navržena tak, aby optimalizovala průtok a výkon, a zajistila správnou velikost špičky trysky pro zploštění zvláště širokých tiskových značek.

Počet označení Průměr
0 0,60 mm
1 0,80 mm
2 1,00 mm
3 1,20 mm
4 1,40 mm

o E3D

hodnocení pro E3D Měděná potahovaná tryska SuperVolcano - 3,00 mm (čeština)

Podobné výrobky:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Zákazníci si také koupili

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder