Snapmaker Silikonové ponožky, U1 (4 ks)

Tepelně odolná silikonová izolace pro Heater Block

180,00 Kč

(45,00 Kč / ks, včetně 21% DPH - plus náklady na dopravu )

Provedení: U1

skladem

Doručení do čtvrtek, 08. října, pokud objednáte do pondělí do 23:59.

Česká republika: Standardní doprava zdarma od 1 290,00 Kč
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • Chrání před kontaminací a zbytky filamentu
  • Zlepšuje teplotní stabilitu
  • Snižuje energetické ztráty

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s Snapmaker Hardened Steel Hotend for U1, 0,4 mm (4 ks)

Snapmaker Silikonové ponožky, U1 (4 ks) 180,00 Kč (45,00 Kč / ks)
Snapmaker Hardened Steel Hotend for U1, 0,4 mm (4 ks) 1 389,00 Kč (347,25 Kč / ks)
Celková cena: 1 569,00 Kč

Informace a technické údaje o produktu

Popis

Snapmaker silikonové ponožky jsou tepelně odolné izolační kryty pro heater block, které zajišťují konstantní teplotu a čisté podmínky při tisku. Chrání hotend před vnějšími vlivy a zároveň přispívají k efektivnějšímu udržení tepla.

Díky izolaci dochází ke snížení tepelných ztrát a stabilnímu udržování teploty, což má přímý pozitivní vliv na kvalitu tisku a přilnavost vrstev. Silikonové návleky navíc zabraňují ulpívání roztaveného filamentu na hotendu.

Obsah balení:

  • 4× silikonová ponožka
Zákonná záruka & údaje o výrobci

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Otázky a odpovědi k tématu Snapmaker Silikonové ponožky

Získejte konkrétní odpovědi zákazníků a zákaznic, kteří si tento produkt zakoupili.

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro Snapmaker Silikonové ponožky (čeština)

K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder