Jsem nový zákazník

Kde se mohu zaregistrovat jako zákazník?

Zde si můžete kdykoliv založit svůj osobní zákaznický účet.

Můžete zadat své osobní heslo nebo ho nechat automaticky vygenerovat naším systémem.

Poté obdržíte e-mailem potvrzení o registraci. Pokud vám e-mail nebyl doručen, zkontrolujte složku se spamem nebo nás jednoduše kontaktujte.

Zadejte prosím vždy správnou e-mailovou adresu!

Jaké jsou výhody zákaznického účtu?

Výhody zákaznického účtu u 3DJake:

  • online sledování zásilek,
  • přehled všech předchozích objednávek,
  • vytváření a spravování seznamů přání,
  • spravování adresáře.

Co je "Účet hosta"?

Objednávku můžete provést i bez registrace, jako host. V tom případě ale nebudou vaše údaje uloženy a budete se muset pro každou další jednotlivou objednávku znovu přihlásit a údaje zadat znovu. Jako host neobdržíte žádné výhody, nebudete se moci přihlásit k odběru newsletteru a nebudete mít možnost využívat dalších výhod zákaznického účtu.

Neuvidíte například žádné informace o vaší otevřené objednávce. Kód na sledování vaší objednávky obdržíte e-mailem.

Pokud jste si u nás už někdy něco zakoupili jako host a nyní chcete mít zákaznický účet, musíte se zaregistrovat jako nový zákazník nebo nám můžete poslat e-mail. Poté můžeme váš účet hosta převést na normální zákaznický účet.

Vždy se ujistěte, že je vaše e-mailová adresa zadaná správně. V opačném případě nebudete jako host dostávat žádné další informace o vašem doručení.

Jak funguje přihlášení přes sociální sítě?

Svůj účet Facebook nebo Google+ můžete snadno propojit s vaším zákaznickým účtem. Funguje to tak, že se nejprve přihlásíte a poté propojíte svůj účet, nebo můžete účty propojit už při zakládání vašeho zákaznického účtu.

Poté se můžete snadno přihlásit pomocí účtu Facebook nebo Google +, aniž byste museli zadávat heslo.

Mohu se zaregistrovat jako společnost?

Jako společnost se můžete zaregistrovat zadáním čísla UID. Pro společnosti mimo Rakousko je důležité, aby bylo UID registrováno pro EU - jinak nebude akceptováno. Náš systém kontroluje UID podle pokynů Evropské unie.

Jako společnost s UID neplatíte žádnou daň. Pokud vaše UID nebude přijato, i přesto si můžete něco koupit. Zaplacená daň může být ve vaší zemi deklarována na konci roku. Poté dostanete daň zpět.

Vaše daňové číslo nemá vliv na konečnou cenu. Jedná se pouze o další informace na faktuře.

Už jsem u vás dříve nakupoval/a, mohu dostat slevu?

Bohužel to není možné. Naše výrobky prodáváme pouze koncovým zákazníkům a nenabízíme žádný speciální ceník těm, kteří už u nás jednou něco zakoupili.