ProFab3D Premium PLA White

Perfektní filament pro ProFab Mini v bílé barvě

Vyprodáno.Produkt se již nevyrábí.

Podobné produkty

3DJAKE ecoPLA White
3DJAKE ecoPLA White & Black Economy Set
Polymaker PolyTerra PLA Cotton White

Informace a technické údaje o produktu

Značka (výrobce): ProFab3D
Průměr: 1,75 mm
Typ výrobku: PLA filament
Barva: bílá
Čistá hmotnost: 750 g
Doporučená teplota tisku: 190 - 210 °C
Doporučená teplota vyhřívané podložky: není vyžadována

Popis

Vysoká kvalita

Díky pečlivému testování a podrobným postupům kontroly kvality je ProFab3D schopen nabídnout vysoce kvalitní a spolehlivý materiál, který pokaždé přináší skvělé výsledky. S laserovým měřicím systémem pro měření průměru lze zajistit, aby materiál měl konstantní průměr a toleranci + -0,02 mm.

Speciálně vyvinuté

Díky strategickému partnerství s jedním z předních výrobců materiálů v tomto odvětví, společností Polymaker, vyvinula ProFab3D materiál speciálně navržený pro ProFab Mini a jeho krátký hotend. Je extrémně spolehlivý a může zaručit dlouhé hodiny tisku.

Bezpečné pro domácí použití

Premium PLA (kyselina polymléčná) společnosti ProFab je bioplast vyrobený z cukru v kukuřici, cukrové řepě a dalších rostlinách. Je zcela bezpečné ho používat doma bez škodlivého zápachu během nebo po tisku.

Nákladově efektivní

Jedním z hlavních cílů ProFab3D je učinit 3D tisk dostupnějším pro nové uživatele a nadšence 3D tisku tím, že bude poskytovat vysokou kvalitu za konkurenceschopnou cenu jak pro tiskárnu, tak pro provozní náklady.

Paleta barev

Nabízíme řadu pěti krásných barev, které lze transformovat do modelů všeho druhu - od hravých doplňků pro domácnost až po profesionálnější řešení prototypování.

hodnocení pro ProFab3D Premium PLA White (čeština)