Zortrax Apoller

Inteligentní zařízení na vyhlazování modelů - pro mnoho různých materiálů

Vyprodáno.Tento produkt již není v našem obchodě nabízen.

Informace a technické údaje o produktu

Popis

Inteligentní zařízení na vyhlazování

Zortrax Apoller je inteligentní zařízení, které automaticky vyhlazuje 3D tištěné modely FDM pomocí MEK nebo acetonových par k odstranění viditelných vrstev.

Rychlost a snadné použití
Modely musí být umístěny v dvojitě uzavřené vyhlazovací komoře o rozměrech 300x250x250 mm. Nastavení jsou poté vybrána na intuitivním dotykovém displeji. Poté potřebuje Zortrax Apoller pouze 3 hodiny, aby rovnoměrně vyhladil všechny modely v komoře.

Technologie SVS

Technologie SVS (Smart Vapor Smoothing) od společnosti Zortrax Apoller je založena na pokročilých proprietárních algoritmech, které řídí teplotu, tlak a koncentraci par rozpouštědel v dvojitě utěsněné, vzduchotěsné vyhlazovací komoře. Tlak v komoře je neustále udržován pod okolním tlakem, aby se zabránilo úniku par.

Kvalita a efektivita

Páry ve vyhlazovací komoře cirkulují vzhůru, aby rovnoměrně zakryly model. Tímto způsobem jsou všechny povrchy rovnoměrně vyhlazeny. Po dokončení procesu vyhlazení sníží Zortrax Apoller vnitřní teplotu, aby zkondenzoval přebytek rozpouštědla a vrátil ho do nádrže. 300 ml láhev acetonu nebo MEK lze znovu použít pro několik vyhlazovacích procesů.

Certifikované zabezpečení

Bezpečnostní systémy s vícenásobnou úrovní redundance byly vyvinuty tak, aby splňovaly přísné požadavky směrnice ATEX 2014/34 / EU pro regulaci zařízení v potenciálně výbušných oblastech. Zortrax Apoller je proto snadno implementovatelný a bezpečný k použití v dílnách.

Skvělá kompatibilita

Zortrax Apoller dokáže vyhlazovat modely vytištěné na všech tiskárnách FDM 3D. Zařízení je kompatibilní s filamenty založenými na ABS, HIPS a ASA, bez ohledu na výrobce. Díky tomu je Zortrax Apoller skutečně samostatným zařízením, které uživatele nenutí k použití specifického výběru 3D tiskáren nebo výrobců filamentů.

Zortrax Apoller pracuje s acetonem a butanonem (MEK), široce používanými a levnými rozpouštědly. Zařízení může vyhlazovat 3D modely, které jsou tištěny pomocí Z-ABS, Z-ULTRAT, Z-ULTRAT Plus, Z-ASA Pro a Z-HIPS nebo jejich ekvivalentů třetích stran.

Vzhled vstřikovaných dílů

Proces vyhlazování matuje materiály na bázi ASA. Ostatní filamenty mají lesklé povrchy. Systém cirkulace páry zaručuje rovnoměrné vyhlazení i složitých modelů. Zortrax Apoller automaticky vyschne výtisky a připraví je k použití krátce po vyjmutí z vyhlazovací komory. Díky tomu je Zortrax Apoller stolním zařízením průmyslové třídy.

Inteligentní vyhlazování ve 4 jednoduchých krocích

Krok 1 - Doplňte Krok 2 - Uložte modely
Nádrž na rozpouštědlo v Zortrax Apoller musí být naplněna acetonem nebo MEK. V závislosti na typu filamentu použitého pro tisk 3D modelů, které mají být vyhlazeny. Ve vyhlazovací komoře musí být modely od sebe umístěny ve vzdálenosti 2–3 cm. Pro pokračování musí být komora uzavřena.
Krok 3 - Vyberte nastavení Krok 4 - Vyjměte modely
Druh filamentu použitého pro tisk 3D modelů a typ rozpouštědla v nádrži musí být vybrán na intuitivní dotykové obrazovce. Po vyhlazení musí být modely odebrány z komory. Jsou vyschlé a lze je okamžitě použít. Nejsou vyžadovány žádné další kroky.

Série vyhlazování

Zortrax Apoller je automatizovaný a rychlý, což z něj činí dokonalé vyhlazovací zařízení pro 3D tiskovou farmu.
Celá pracovní plocha může být vyplněna modely za předpokladu, že jsou od sebe umístěny ve vzdálenosti 2-3 cm. Zařízení vyžaduje stejnou dobu vyhlazování a množství rozpouštědla pro zajištění stejné vysoké kvality vyhlazování bez ohledu na to, kolik modelů je použito v komoře.

Příslušenství
Soubory ke stažení
Videa k produktu:

hodnocení pro Zortrax Apoller (čeština)

Podobné výrobky:

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Zákazníci si také koupili

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder