eufyMake Ceramic Magnet, 50 x 70 x 7,5 mm (60 ks)

Keramický magnet pro individuální tiskové projekty

1 779,00 Kč

(29,65 Kč / ks, včetně 21% DPH - plus náklady na dopravu )

Provedení: 50 x 70 x 7,5 mm

skladem

Doprava zdarma do čtvrtek, 08. října, pokud objednáte do pondělí do 23:59 .

Česká republika: Standardní doprava zdarma
Více informací k přepravě a dodání

Vlastnosti

  • Hladký povrch
  • Vzhled vysoce kvalitní keramiky
  • Bezpečné uchycení na kovových površích

Zákazníci tento produkt často kupují v kombinaci s eufyMake Ceramic Magnet, 57 x 57 x 7,5 mm (60 ks)

eufyMake Ceramic Magnet, 50 x 70 x 7,5 mm (60 ks) 1 779,00 Kč (29,65 Kč / ks)
eufyMake Ceramic Magnet, 57 x 57 x 7,5 mm (60 ks) 1 779,00 Kč (29,65 Kč / ks)
Celková cena: 3 558,00 Kč

Informace a technické údaje o produktu

Popis

eufyMake Ceramic Magnet je kvalitní keramický magnet, který byl speciálně vyvinut pro personalizované tiskové a designové projekty. Hladký povrch umožňuje přesný tisk s jasnými barvami a jemnými detaily, díky čemuž vyniknou individuální motivy, loga nebo fotografie.

Díky integrovanému magnetu lze hotový výrobek snadno připevnit na lednice, magnetické tabule nebo jiné kovové povrchy. Ceramic Magnet je tak ideální pro personalizované dárky, suvenýry, reklamní předměty nebo kreativní DIY projekty.

Zákonná záruka & údaje o výrobci

Podobné výrobky

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Otázky a odpovědi k tématu eufyMake Ceramic Magnet

Získejte konkrétní odpovědi zákazníků a zákaznic, kteří si tento produkt zakoupili.

Recenze našich zákazníků a zákaznic

hodnocení pro eufyMake Ceramic Magnet (čeština)

1 hodnocení v jiných jazycích

5,0 z 5 hvězdiček
5 hvězdiček
1 (100%)
4 hvězdičky
0 (0%)
3 hvězdičky
0 (0%)
2 hvězdičky
0 (0%)
1 hvězdička
0 (0%)

1 hodnocení

Zatím neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 1 hodnocení v jiných jazycích.


K tomu se hodí

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder