Poradce

Průvodce tryskami 3D tiskárny

V této komplexní příručce bychom Vám chtěli vysvětlit, co je tryska 3D tiskárny, jak se liší různé typy trysek a jak vybrat správnou trysku pro Vaše konkrétní požadavky.

Jak se vyhnout stringování!

V našem novém YouTube videu "How to avoid stringing" Vám ukážeme tipy, jak se vyhnout stringování, a jak můžete pomocí správného nastavení výrazně zlepšit kvalitu tisku.

Problémy s první vrstvou?

Máte problémy s přilnavostí nebo první vrstvou tisku? V našem videu najdete podrobné pokyny pro správné nastavení.

Co zvážit při koupi 3D tiskárny

Uvažujete o koupi 3D tiskárny, ale nevíte si rady? V tomto článku Vám poskytneme přehled těch nejdůležitějších rozdílů mezi 3D tiskárnami.

Přímý extruder vs. bowdenový extruder

Jaký je rozdíl mezi přímým a bowdenovým extruderem? Který extruder je pro Vás tou správnou volbou? V tomto článku porovnáme tyto dvě varianty a ukážeme Vám základní rozdíly.

Nová BIQU B1 - konkurence pro Ender 3?

Čínský výrobce BIQU si prostřednictvím modelu B1 stanovil cíl uvést na trh vážného konkurenta pro vlajkovou loď značky Creality - Ender 3. Testovali jsme, zda se to společnosti BIQU opravdu podařilo.

Lepidla od 3DJake

Každý, kdo pracuje s 3D tiskárnami FDM, se určitě setkal s tímto problémem. Několik prvních vrstev komponentů nepřilíná dobře k tiskové podložce. Máme pro vás řešení!

Filament pro 3D tiskárny od společnosti Verbatim

Vysoce kvalitní filament pro 3D tisk. Vyrobeno v souladu s přísnými tolerančními limity a s použitím materiálů nejvyšší kvality pro rovnoměrné vrstvení materiálu a vynikající výsledky tisku.

PrintaFix Basic - Řešení problému s warpingem

Každý, kdo už někdy používal 3D tiskárnu FDM, se už setkal s tímto problémem: prvních několik vrstev modelu nepřilíná dobře k povrchu. Výsledkem je, že tiskový model je nepoužitelný. Řešení tohoto problému přichází z Rakouska!