Poradce

Lepidla od 3DJake

Každý, kdo pracuje s 3D tiskárnami FDM, se určitě setkal s tímto problémem. Několik prvních vrstev komponentů nepřilíná dobře k tiskové podložce. Máme pro vás řešení!

Filament pro 3D tiskárny od společnosti Verbatim

Vysoce kvalitní filament pro 3D tisk. Vyrobeno v souladu s přísnými tolerančními limity a s použitím materiálů nejvyšší kvality pro rovnoměrné vrstvení materiálu a vynikající výsledky tisku.

PrintaFix Basic - Řešení problému s warpingem

Každý, kdo už někdy používal 3D tiskárnu FDM, se už setkal s tímto problémem: prvních několik vrstev modelu nepřilíná dobře k povrchu. Výsledkem je, že tiskový model je nepoužitelný. Řešení tohoto problému přichází z Rakouska!

Geniální tisková podložka BuildTak

BuildTak je tenká a odolná plastová fólie, která přilíná k tiskové podložce 3D tiskáren FDM / FFM. Má perfektní povrch a nahrazuje tradiční pásku BlueTape či Kapton.

Tipy pro tisk s filamentem colorFabb CorkFill

Zbrusu nový Cork filament od colorFabb je v podstatě založen na colorFabb PLA / PHA. Pokud se vám líbil ColorFabb woodfill a bamboofill, corkfill vás nadchne. Na této stránce popisujeme, jak se materiál tiskne.

Carbon filament colorFabb XT-CF20

ColorFabb XT-CF20 je materiál, který je dvakrát odolnější než tradiční PLA. Má vyšší teplotu tání a také vynikající přesnost. Zjistěte více.

Tipy pro tisk s filamentem ColorFabb copperFill

Byl objeven nový copperFill od colorFabb - vyvinut pomocí měděného prášku pro stolní 3D tisk. Po řadě bronzeFill je tento filament skvělým doplňkem. Zde popisujeme, jak si s tímto filamentem co nejlépe poradit.

BIO filament od společnosti Extrudr

Nový filament Green-TEC od společnosti Extrudr. 100% biologicky rozložitelný a ekologicky naprosto neškodný. Filament svými vlastnostmi předčí tradiční filamenty, jako jsou PLA a ABS.

colorFabb_HT - Filament odolný vůči teplu

Filament ColorFabb HT je materiál s nízkým zápachem pro pokročilé uživatele 3D tisku. Materiál je ideální pro modely, u kterých je vyžadována trvanlivost, tvrdost a vysoká teplotní odolnost.

Filament vyrobený v Rakousku - Extrudr

Extrudr je rakouská společnost, která se specializuje na výrobu filamentů pro 3D tisk. Extrudr vyniká stálou kvalitou, rozmanitostí materiálů a barev, a novými filamenty z biologických sloučenim.