Recenze a testy produktů

Recenze produktu: Elegoo Mars 4 Recenze produktu: Elegoo Mars 4

Testovali jsme model Elegoo Mars 4 a porovnali ho s jeho předchůdcem, modelem Elegoo Mars 3 Pro. Závěry našeho testu si můžete přečíst zde!

Nová BIQU B1 - konkurence pro Ender 3? Nová BIQU B1 - konkurence pro Ender 3?

Čínský výrobce BIQU si prostřednictvím modelu B1 stanovil cíl uvést na trh vážného konkurenta pro vlajkovou loď značky Creality - Ender 3. Testovali jsme, zda se to společnosti BIQU opravdu podařilo.

Lepidla od 3DJake

Každý, kdo pracuje s 3D tiskárnami FDM, se určitě setkal s tímto problémem. Několik prvních vrstev komponentů nepřilíná dobře k tiskové podložce. Máme pro vás řešení!

Filament pro 3D tiskárny od společnosti Verbatim Filament pro 3D tiskárny od společnosti Verbatim

Vysoce kvalitní filament pro 3D tisk. Vyrobeno v souladu s přísnými tolerančními limity a s použitím materiálů nejvyšší kvality pro rovnoměrné vrstvení materiálu a vynikající výsledky tisku.

PrintaFix Basic - Řešení problému s warpingem PrintaFix Basic - Řešení problému s warpingem

Každý, kdo už někdy používal 3D tiskárnu FDM, se už setkal s tímto problémem: prvních několik vrstev modelu nepřilíná dobře k povrchu. Výsledkem je, že tiskový model je nepoužitelný. Řešení tohoto problému přichází z Rakouska!

Geniální tisková podložka BuildTak Geniální tisková podložka BuildTak

BuildTak je tenká a odolná plastová fólie, která přilíná k tiskové podložce 3D tiskáren FDM / FFM. Má perfektní povrch a nahrazuje tradiční pásku BlueTape či Kapton.