Klub testerů produktů

Staňte se součástí naší komunity testerů 3D tisku ještě dnes!

Co je klub 3DJake Nerdz?

Náš Nerdz-Club vám dává možnost vyzkoušet produkty z oblasti 3D tisku, někdy ještě předtím, než jsou komerčně dostupné.

3DJake Nerdz-Club zve ty nejdůvěryhodnější recenzenty, aby zveřejnili své názory na nové a částečně nedostupné produkty. 3DJake poskytuje členům klubu Nerdz bezplatné produkty.

Jaký je účel programu Nerdz Club?

Program byl vytvořen, aby zákazníkům poskytoval více informací, včetně čestné a neovlivněné zpětné vazby od těch nejdůvěryhodnějších recenzentů. Kromě toho chceme také podporovat výrobce při uvádění nových produktů na trh.

Jaká je moje práce v rámci 3DJake Nerdz Club?

Po zařazení do programu musíte napsat recenzi k vybraným produktům do 30 dnů od přijetí, abyste zůstali součástí Nerdz Clubu.

Jak se mohu stát součástí programu?

Registrace do 3DJake Nerdz-Club pro testery produktů je možná pouze prostřednictvím registračního formuláře.

Mohu ovlivnit přijetí do programu Nerdz Club?

Budoucí členové klubu budou vybráni podle různých kritérií. Nejdůležitější z nich je užitečnost jejich recenzí podle názoru ostatních zákazníků a jejich projevený zájem o typ produktů, které budou zahrnuty do programu.

Zákazníci, kteří důsledně píšou užitečné recenze (bez ohledu na Nerdz-Club), budou mít větší pravděpodobnost pozvání k účasti v programu.

Odkud 3DJake produkty získává?

Výrobky jsou poskytovány výrobci nebo námi.

Očekává se, že členové klubu budou psát pouze pozitivní recenze?

Ne. Vážíme si férových názorů na produkt - kladných i záporných. Recenze Nerdz musí samozřejmě splňovat všechny pokyny pro kontrolu. Stejně jako u všech ostatních recenzí mohou zákazníci hlasovat také o užitečnosti recenzí Nerdz.

Jsou členové klubu za své recenze placeni? Jsou pod tlakem psát pouze prospěšné recenze?

Ne. Členové klubu nedostávají za svou účast v programu a psaní recenzí žádné peníze.

Vznikají nějaké důsledky při napsání negativní recenze?

Ne. Negativní recenze nemají žádné důsledky. Zákazníci většinou oceňují obsahově orientované, informativní, podrobné a objektivní recenze, bez ohledu na to, zda je produkt hodnocen pozitivně, negativně nebo neutrálně.

Dostávají členové klubu produkty před jejich uvolněním na trh?

Ano, částečně. Někteří výrobci poskytují produkty ještě před jejich uvolněním na trh, aby mohli členové ještě před zveřejněním produktů napsat recenze.